
Ағашқа арналған бұрғы, 8 x 117 мм, цилиндрлік матрица
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 70206 ағаш бұрғысы, өлшемі 8х117 мм, цилиндрлік білігі бар, ағаштағы тесіктерді алуға арналған. Құрылыс, жөндеу және әрлеу жұмыстарын жүргізу барысында қажет болады. Бұранда түріндегі бұрғы арнайы конструкцияға ие, соның арқасында жоңқаларды тиімді алып тастау қамтамасыз етіледі, ал тесік жоғары сапалы және дәл. Артықшылықтары Бұрғы жасалған аспаптық болат оның беріктігі мен сенімділігін береді. Бұрғы 44-48 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан оның беріктігі мен өнімділігі әртүрлі. Бұрғыны қайрау автоматты жабдықта орындалған, бұл сапалы нәтижеге кепілдік береді. Орталық шпилька бұрғының жылжуына жол бермейді, сондықтан алдын ала бұрғылаудың қажеті жоқ. Бұрғының сыртқы беті жылтыратылған, соның арқасында тесіктің қабырғалары мінсіз тегіс болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 80 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.039 кг |
| Топ | Ағашқа арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 702-Цилиндрлік сапты ағашқа арналған бұрғылар |
| Диаметрі | 8 мм |
| Біліктің диаметрі | 8 |
| Ұзындығы | 117 мм |
| Қайрау | W-тәрізді |
| Болат маркасы | 45 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Жұмыс ұзындығы | 75 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996095035 |
- Бағасы: 299 ₸

