
Ағашқа арналған бұрғы, 8 х 117/75 мм, қос спиральді Барс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барс 70224, 8 x 117/75 мм қос бұрандалы ағаш бұрғы, ағаштағы ұсақ тесіктерді бұрғылауға арналған. Таспаның ауданы ұлғайтылған, сондықтан бұрғы бұрғылау бағытынан ауытқымайды. Автоматты қайрау кесу сапасын арттырады. Құрал ағаш ұсталық жұмыстары кезінде қолданылады.Артықшылықтарыбұрғы 45 аспаптық болаттан жасалған, сондықтан ол берік және берік.Орталық шыбық бұрғылауды жеңілдетеді және орындалатын жұмыстың дәлдігін қамтамасыз етеді.Жұмыс бөлігі шыңдалған, сондықтан бұрғы жоғары өнімділік ресурсына ие.Қос спираль жоңқаларды тиімді түрде бұрады, бұл бұрғылаудың жылдамдығы мен сапасын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 11 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 228 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.037 кг |
| Топ | Ағашқа арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 702-Цилиндрлік сапты ағашқа арналған бұрғылар |
| Диаметрі | 8 мм |
| Біліктің диаметрі | 8 |
| Ұзындығы | 117 мм |
| Қайрау | W-тәрізді |
| Болат маркасы | 45 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Жұмыс ұзындығы | 75 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996095042 |
- Бағасы: 336 ₸

