
Бекіту құлыптарын орнатуға арналған жинақ, 22 мм x 48 мм, қауырсынды бұрғы, матрицалық саңылау ара
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 70493 жинағы 22 мм/48 мм тұтқалардың сәйкес диаметрлері бар құлыптарды орнатуға қажетті құралдарды қамтиды: қауырсын және бұралмалы бұрғылар, сондай-ақ сақиналы қашау. Оның көмегімен шеберді шақыруға уақыт пен ақшаны жұмсамай-ақ, ағаш есіктерге құлыпты өз бетінше орнатуға болады. Артықшылықтары Жиынтық бөлшектері 45 болаттан жасалған, бұл олардың беріктігі мен беріктігіне кепілдік береді. Бұрғылар көптеген құралдарға (бұрағыштар, бұрғылар, балғалар) сәйкес келетін әмбебап алтыбұрышты білікпен жабдықталған. Жинақ оңай тасымалдау және қауіпсіз сақтау үшін сэндвич-блистерге салынған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 32 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 211 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 112 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.203 кг |
| Топ | Ағашқа арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 704-Форстнердің терілген, қауырсынды ағашқа арналған бұрғылары |
| Пәндер саны | 4 |
| Максималды диаметрі | 48 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Минималды диаметр | 22 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996025926 |
- Бағасы: 1 095 ₸

