
Ойма құлыптарды орнатуға арналған жинақ, 22 мм х 48 мм Matrix Professional
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 70491 жинағы кірістірілген құлыптарды орнату үшін қажет нәрсенің барлығын қамтиды: 4 мм аллен кілті, бағыттаушы бұрғысы бар 48 мм қашау және 22 мм бұралмалы бұрғы. Бұл есіктерді орнату кезінде жеке шеберлерге де, кәсіпқойларға да пайдалы. Артықшылықтары Сапалы орындау — жиынтықтың керек-жарақтары аспаптық болаттан жасалған және қажетті қаттылыққа дейін шыңдалған. Бұрғылау кезінде бағыттаушы қашау жылжытылмайды, бұл жұмыстың дәлдігін арттырады. Жоңқаларды тиімді бұру — бұрандалы бұрғы сапалы нәтижені қамтамасыз етеді. Алтыбұрышты шанақ — бұрғы мен қашау патронында айналмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 53 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.35 кг |
| Топ | Ағашқа арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 704-Форстнердің терілген, қауырсынды ағашқа арналған бұрғылары |
| Пәндер саны | 3 |
| Максималды диаметрі | 48 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Минималды диаметр | 22 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996025902 |
- Бағасы: 2 499 ₸

