
Ағашқа арналған тескіш аралар жинағы, 19-127 мм, 12 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 70472 12 бөліктен тұратын саңылаулар жинағы ағаш өңдеуге арналған және диаметрі 19-127 мм қашауларды қамтиды. Олар электрлік бұрғыларға орнатылады және фанера, гипсокартон, ДСП, ДВП және ламинаттағы дөңгелек тесіктерді аралау үшін қолданылады. Шағын және үлкен ұстағыштар әртүрлі диаметрлі араларды орнатуды жеңілдетеді. Жиынтықта бұрғылау кезінде қашаудың айналуын болдырмайтын арнайы аралық бар. Жинақ жөндеу кезінде пайдалы болады — оның көмегімен розеткаларға, ажыратқыштарға, арматураларға және құбырларға арналған тесіктерді кесуге болады. Артықшылықтары Төзімділік — шұңқырлы аралар берік және механикалық кернеулерге төзімді көміртекті болаттан жасалған. Жоғары өнімділік — қашау тістері ажыратылған, бұл жоңқаларды тиімді бұруды қамтамасыз етеді және бұрғылау жылдамдығын арттырады. Қарапайым туралау — жинаққа тегіс тесіктерді алуға мүмкіндік беретін орталықтандырғыш бұрғы кіреді. Бұрғыны сенімді бекіту — жиынтықта бұрғыны ұстағышқа орнатуды жеңілдететін 2,5 мм аллен кілті бар. Ыңғайлы сақтау және тасымалдау — жинақ жеке заттарға арналған төсектері бар пластик қорапта жеткізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Максималды диаметрі | 127 мм |
| Минималды диаметрі | 19 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| Қаптамадағы саны | 12 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.06 кг |
| Топ | Ағашқа арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 704-Форстнердің терілген, қауырсынды ағашқа арналған бұрғылары |
| Бұрғылаудың максималды тереңдігі | 27 мм |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Ерекшеліктері | жинақтағы ұстағыш, жинақтағы орталықтандырушы бұрғы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996069760 |
- Бағасы: 3 624 ₸

