
Ағашқа арналған тескіш аралар жинағы, 64-127 мм, 8 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 704715 ағаштан жасалған саңылаулар жинағы 8 бөліктен тұрады және диаметрі 64-127 мм болатын 5 тәжді қамтиды. Олар ағаштан, фанерадан, ДСП, ДВП, сондай-ақ гипсокартон мен пластмассадан тереңдігі 27 мм-ге дейінгі дөңгелек тесіктерді кесуге арналған. Аралар электрлі бұрғыларға орнатылады. Жинаққа бұрғылаудың жылдамдығы мен сапасын жақсартатын битті бұрылудан қорғауға арналған аралық бөлік кіреді. Жинақ ажыратқыштарды, электр розеткаларын және жарықтандыру элементтерін орнатқанда, сондай-ақ құбырларды төсеу кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Шұңқырлы аралар зақымдануға төзімді көміртекті болаттан жасалған, сондықтан олар ұзақ мерзімді пайдалануға жарамды. Қашаулардың тістері бір-бірінен алшақ орналасқан, бұл жоңқаларды кетіруді жеңілдетеді және бұрғылау жылдамдығын арттырады. Бағыттаушы бұрғы араны туралауды жеңілдетеді, бұл дұрыс пішінді тесіктерді жасауға мүмкіндік береді. Жинаққа бұрғылауды ұстағышқа мықтап бекітуге мүмкіндік беретін 2,5 мм аллен кілті кіреді. Жинақ сақтау және тасымалдауды жеңілдету үшін қоймалары бар ыңғайлы пластик қорапта келеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Максималды диаметрі | 127 мм |
| Минималды диаметрі | 64 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 42 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| Қаптамадағы саны | 8 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.8 кг |
| Топ | Ағашқа арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 704-Форстнердің терілген, қауырсынды ағашқа арналған бұрғылары |
| Бұрғылаудың максималды тереңдігі | 27 мм |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Ерекшеліктері | жинақтағы ұстағыш, жинақтағы орталықтандырушы бұрғы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996069784 |
- Бағасы: 2 779 ₸

