
Ағашқа арналған қауырсынды бұрғылар жинағы, 10-12-16-18-20-25 мм, 6 дана, Спарта алтыбұрышты шанағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 704055 жинағы өлшемі 10-12-16-18-20-25 мм болатын 6 қауырсынды ағаш бұрғылардан тұрады, 6 қырлы шанағы бар, ағаштағы терең тесіктерді алу үшін қолданылады. Сондай-ақ, олардың түбінің пішініне қатаң талаптар қойылмаса, олармен соқыр тесіктерді бұрғылауға болады. Бұрғылардың дәл орналасуын орталық шыбықтар қамтамасыз етеді. Жинақ ең көп таралған өлшемдегі құралдарды қамтиды және ағаш конструкцияларды құрастыру үшін пайдалы.Артықшылықтарытөзімділік — бұрғылар 45 аспаптық болаттан жасалған және динамикалық кернеулерге төзімді.Тозуға төзімділік — қаттылығы 45-54 HRC бұрғылардың жұмыс жиектері кесу қабілетін ұзақ уақыт сақтайды.Сенімді бекіту — бұрғылардың 6 қырлы біліктері бар, сондықтан олар патронмен айналмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Топ | Ағашқа арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 704-Форстнердің терілген, қауырсынды ағашқа арналған бұрғылары |
| Пәндер саны | 6 |
| Максималды диаметрі | 25 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Минималды диаметр | 10 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996070995 |
- Бағасы: 1 396 ₸

