
Ағашқа арналған қауырсынды бұрғылар жинағы, 10-12-16-18-20-25 мм, 6 дана, ұзартқыш сым 300 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 70406 жинағында диаметрі 10-12-16-18-20-25 мм болатын 6 қауырсынды бұрғы және ағаш өңдеуге арналған 300 мм ұзартқыш сым бар. Бүйірлерінде кескіштері бар қалақ түріндегі жұмыс бөлігі терең саңылауларды және соқыр тесіктерді тиімді бұрғылауды тиімді қамтамасыз етеді. Жабдық механикалық және электрлік бұрғыларға, сондай-ақ бұрағыштарға орнатылады. Артықшылықтары Бұрғылар 45 болаттан жасалған, кесу жиектері 48-52 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Кескіш бөлігіндегі кескіштер тегіс жиектері бар тесіктерді алуға мүмкіндік береді. Орталықтандыру нүктесінің арқасында тесік алдын ала бұрғылаусыз дұрыс пішінде алынады. Бұрғылар мен алтыбұрышты біліктері бар ұзартқыш патронда айналмайды. 300 мм ұзартқыш сым жету қиын жерлерде жұмыс істеуге және терең тесіктерді бұрғылауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 7 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 325 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.475 кг |
| Топ | Ағашқа арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 704-Форстнердің терілген, қауырсынды ағашқа арналған бұрғылары |
| Пәндер саны | 6 |
| Максималды диаметрі | 25 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Минималды диаметр | 10 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996024646 |
- Бағасы: 3 317 ₸

