
Ағашқа арналған Форстнер бұрғыларының жинағы, 10-15-20-25-35 мм, 5 дана, ағаш қорапта, Спарта цилиндрлік шанағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sparta 704405 Forstner ағаш бұрғыларының жинағы ағаш қорапқа салынған цилиндрлік біліктері бар 10-15-20-25-35 мм өлшемді 5 бұрғылауды қамтиды. Олар ағаш, МДФ, ДСП және басқа материалдарда өте тегіс жиектері мен түбі бар таяз соқыр тесіктерді алуға мүмкіндік береді. Бұрғылар құлыптарды, есік топсаларын, қаптамаларды орнату үшін қолданылады.Артықшылықтары45 болат — бұрғылар берік және берік.Қаттылық 40-43 HRC — бұрғылардың кескіш бөліктері тозуға төзімді.Орталықтандыратын шиптер — бұрғылар бұрғылау осінен ауытқымайды.Төзімді ағаш қорап — жинақ сақтау және тасымалдау үшін ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| Қаптамадағы саны | 5 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.6 кг |
| Топ | Ағашқа арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 704-Форстнердің терілген, қауырсынды ағашқа арналған бұрғылары |
| Бұрғылаудың максималды тереңдігі | 66 мм |
| Максималды диаметрі | 35 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Минималды диаметр | 10 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996071268 |
- Бағасы: 4 894 ₸

