
Ағашқа арналған конустар жинағы 5 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 70499 конустар жинағы ағаш, ДСП, фанера жұмыстарына арналған бұрағыштар мен бұрғыларға арналған 5 саптаманы қамтиды. Бұл дайындамаларды тегістеуге, ойықтар жасауға көмектеседі. Конустардың жоғары сапасы оларды тұрмыстық және кәсіби әрлеу және сәндік жұмыстар үшін пайдалануға мүмкіндік береді. Артықшылықтары 45 болаттан жасалған конустар жоғары беріктік пен беріктікке ие. Әмбебап цилиндрлік шанақ құралдардың көптеген түрлеріне жарамды. Жинақ ең көп таралған 5 конусты қамтиды, сондықтан онымен ағаш, фанера және ДСП жұмыстарының көптеген түрлерін орындауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 135 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.145 кг |
| Топ | Ағашқа арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 704-Форстнердің терілген, қауырсынды ағашқа арналған бұрғылары |
| Пәндер саны | 5 |
| Болат маркасы | 45 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | Цилиндрлік |
| Штрих-код | 4044996071756 |
- Бағасы: 2 080 ₸

