
Сақиналы ара, 60-67-74-81-95 мм, 1.5" Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 70470 саңылау арасы диаметрі 60-67-74-81-95 мм ұстағыштан және ағаштан, қатты тақтадан және ДСП-дан тереңдігі 1,5 дюймге дейінгі дөңгелек тесіктерді кесуге арналған қашаулардан тұрады. Ол арнайы дағдылар мен жабдықты қажет етпейді, өйткені ол қолмен және электрлік бұрғыларға арналған жабдық ретінде пайдаланылады. Құбырларды қалқалар арқылы шығару, жарықтандыру жүйелерін, розеткаларды және ажыратқыштарды орнату бойынша жұмыстарды орындау кезінде ара қажет. Артықшылықтары Кесетін қалақтар 45 маркалы орташа көміртекті болаттан жасалған, сондықтан олар беріктігімен және зақымдануға төзімділігімен ерекшеленеді. Құрал саңылауды ортаға қоюды жеңілдететін бағыттаушы бұрғымен жабдықталған. Жұмысқа кіріспес бұрын, ұстағыштың ойығына қажетті диаметрлі битті орнату қажет, сондықтан араны жинауға бірнеше секунд кетеді. Ұстағыштың корпусында диаметрлердің белгілері бар, бұл тәждерді орнатуды жеңілдетеді. Жұмыстың соңында барлық кенептер ұстағышқа салынады, сондықтан құралды сақтау оңай.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Максималды диаметрі | 95 мм |
| Минималды диаметрі | 60 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| Қаптамадағы саны | 7 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.358 кг |
| Топ | Ағашқа арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 704-Форстнердің терілген, қауырсынды ағашқа арналған бұрғылары |
| Бұрғылаудың максималды тереңдігі | 38 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Ерекшеліктері | орталықтандырушы бұрғы жиынтықта |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996080468 |
- Бағасы: 2 683 ₸

