
Сақиналы ара, D 26-63 мм, ара ара тереңдігі 2" Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 26-63 мм саптамалары бар Sparta 70452 саңылау арасы кесу тереңдігі 2 дюйм болатын дөңгелек тесіктерді жасауға қызмет етеді. Ағаш, ДВП, ДСП бойынша жұмыстарға арналған. Араны пайдалану арнайы дағдыларды қажет етпейді — ол қолмен немесе электрлік бұрғыға орнатылады. Құрал электр ажыратқыштарын, жарықтандыру жүйелерін орнату, құбырларды төсеу кезінде қолданылады. Артықшылықтары Ара саңылауларды дұрыс пішінде кесуге мүмкіндік береді — жинақта құралдың бұрғылау осінен ауытқуына жол бермейтін орталықтандырғыш бұрғы бар. Құралды әртүрлі тапсырмаларды орындау үшін пайдалануға болады — жинаққа диаметрі 26-дан 63 мм-ге дейінгі 7 кенеп кіреді. Тәждерді сақтауға ыңғайлы — олар үшін ұстағышта ойықтар қарастырылған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Максималды диаметрі | 63 мм |
| Минималды диаметрі | 26 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 80 мм |
| Қаптамадағы саны | 9 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.217 кг |
| Топ | Ағашқа арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 704-Форстнердің терілген, қауырсынды ағашқа арналған бұрғылары |
| Бұрғылаудың максималды тереңдігі | 50 мм |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Ерекшеліктері | орталықтандырушы бұрғы жиынтықта |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996080505 |
- Бағасы: 1 033 ₸

