
Ағашқа арналған қауырсын бұрғы, 18 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 70368 ағашына арналған қауырсынды бұрғы ағаштағы диаметрі 18 мм терең тесіктерді жасауға арналған. Құралдың дәл орналасуын қамтамасыз ететін және бұрғылауды жеңілдететін орталық шпилькасы бар. Саңылаулы, ал параметрлерге қатаң талаптар қойылмаған жағдайда бітеу тесіктерді бұрғылауға мүмкіндік береді. Қолмен немесе электрлік бұрғының, сондай-ақ бұрғылау прессінің патронына орнатуға болады. Бұрғы ағаш ұстасында қолданылады.Артықшылықтары Аспаптық болаттан жасалған бұрғы деформацияға төзімді.Қаттылығы 42-50 HRC шыңдалған жұмыс бөлігі бұрғыны жоғары ресурспен қамтамасыз етеді.Бұрғының алтыбұрышты сапты патронында бұрылмайды, бұл бұрғылау уақытын қысқартады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.054 кг |
| Топ | Ағашқа арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 704-Форстнердің терілген, қауырсынды ағашқа арналған бұрғылары |
| Диаметрі | 18 мм |
| Біліктің диаметрі | 7 |
| Ұзындығы | 153 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Жұмыс ұзындығы | 153 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996093901 |
- Бағасы: 336 ₸

