
Ағашқа арналған қауырсынды бұрғы, 40 мм, алты қырлы шанақ Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 70432 диаметрі 40 мм, 6 қырлы шанағы бар ағашқа арналған қауырсын бұрғысының бүйірлерінде кесу жиектері бар "қалақшасы" бар, сондықтан ол терең және соқыр тесіктерді бұрғылауды тиімді жүзеге асырады. Ол қолмен механикалық және электрлік бұрғыларға, бұрғылау станоктарына орнатылады. Жабдықтың көмегімен ағаштың кез келген түрін бұрғылауға болады. Артықшылықтары Бұрғы 45 болаттан жасалған, кесу жиектері 48-52 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Тесіктер кесу бөлігіндегі кескіштердің арқасында тегіс жиектермен алынады. Алтыбұрышты шанақтың арқасында бұрғы патронында бұрылмайды, бұл жұмыс ыңғайлылығын арттырады. Бұрғылау тереңдігін арттыру үшін Matrix 70495 ұзартқыш сымын пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.066 кг |
| Топ | Ағашқа арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 704-Форстнердің терілген, қауырсынды ағашқа арналған бұрғылары |
| Диаметрі | 40 мм |
| Біліктің диаметрі | 6.8 |
| Ұзындығы | 152 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Жұмыс ұзындығы | 152 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996021997 |
- Бағасы: 1 209 ₸

