
Ағашқа арналған Форстнер бұрғысы, 35 мм, карбидті пластиналар, цилиндрлік матрица білігі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 70490 Форстнер бұрғысы, 35 мм, карбидті пластинасы және цилиндрлік білігі бар, жиһаз өнеркәсібінде кеңінен қолданылады. Ұқыпты беті бар үлкен диаметрлі соқыр тесіктерді алуға мүмкіндік береді. Ол сондай-ақ құлыптарды, есік топсаларын және т.б. орнату кезінде пайдалы болады. Жабдық кез келген қаттылықтағы ағашты, фанераны, ДСП және т.б. бұрғылауға арналған. Артықшылықтары Бұрғы жасалған көміртекті болат оның беріктігі мен сенімділігіне қол жеткізуге мүмкіндік береді. Бұрғының жоғары өнімділігі мен тозуға төзімділігін ВК8 карбидті пластина қамтамасыз етеді. Орталық нүкте жұмыстың дәлдігін арттырады, себебі ол алдын ала бұрғылауды қажет етпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 95 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.087 кг |
| Топ | Ағашқа арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 704-Форстнердің терілген, қауырсынды ағашқа арналған бұрғылары |
| Диаметрі | 35 мм |
| Біліктің диаметрі | 8 |
| Ұзындығы | 60 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Пластинаның материалы | ВК8 |
| Жұмыс ұзындығы | 34 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996025872 |
- Бағасы: 2 156 ₸

