
Қауырсынды бұрғыларға арналған ұзартқыш сым, 300 мм, D 16-40 мм, алтыбұрышты матрица
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 704955 ұзартқыш сымының ұзындығы 300 мм, 6 қырлы шанағы бар, диаметрі 16-40 мм қауырсынды бұрғылармен бірге қолданылады. Оның көмегімен терең тесіктерді бұрғылауға арналған жабдықты ұзартуға болады. Құрылыс және әрлеу жұмыстарын жүргізу барысында шеберлерге пайдалы болады. Артықшылықтары Ұзартқыш сым оңтайлы беріктікті қамтамасыз ететін 45 болаттан жасалған. Алтыбұрышты шанақтың арқасында ұзартқыш патронға мықтап бекітіледі және айналмайды. Екі көлденең бекіту бұрандасы жабдықтың ұзартқыш сымға сенімді бекітілуіне кепілдік береді. Жеткізу көлеміне аллен кілті кіреді, оны бөлек сатып алудың қажеті жоқ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 355 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.136 кг |
| Топ | Ағашқа арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 704-Форстнердің терілген, қауырсынды ағашқа арналған бұрғылары |
| Диаметрі | 13 мм |
| Біліктің диаметрі | 7.3 |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Пәндер саны | 4 |
| Болат маркасы | 45 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996106144 |
- Бағасы: 1 444 ₸

