
Металлға арналған бұрғы, 12 мм, HSS Co-5% Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 12 мм, HSS Co-5% болаттан жасалған Matrix 71482 бұрғысының қайрау бұрышы 135 градус, сондықтан легирленген және түсті металдарды бұрғылау үшін қолданылады. Бұрғының сапалы орындалуы оны құрылыс алаңындағы кәсіби міндеттерді шешу үшін пайдалануға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Тозуға және қызып кетуге төзімділігі жоғары — бұрғы профильді тегістеу әдісімен жоғары сапалы жоғары жылдамдықты кобальт болаттан жасалған және үлкейтілген өзегі бар. Көлденең жиек қайрау арқылы жойылады — бұрғылау кезінде көп күш жұмсаудың қажеті жоқ, ал бұрғылау алдын ала бұрғылаусыз жүзеге асырылады. Әмбебап цилиндрлік шанақ — бұрғылардың кез келген үлгілеріне орнатуға болады. Бұрғылаудың жылтыратылған беті — пайдалану барысында үйкеліс азаяды және жоңқалардың тиімді бұрылуы қамтамасыз етіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 16 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 227 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.104 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 715-Жылтыратылған металл бұрғылар, HSS, 1,0-10,0 мм "МАТРИЦА" |
| Біліктің диаметрі | 12 |
| Ұзындығы | 151 мм |
| Қайрау | 135 градус |
| Дәлдік сыныбы | A |
| Пәндер саны | 1 |
| Болат маркасы | Р6М5К5 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 101 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | сэндвич |
| Штрих-код | 4044996095400 |
- Бағасы: 3 284 ₸

