
Металлға арналған бұрғы, 3.2 мм, жылтыратылған, HSS, 10 дана, цилиндрлік шанақ Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 71532 өлшемі 3,2 мм жылтыратылған бұрғы, HSS болаттан жасалған, цилиндрлік сапты, 10 дана. қаптамада, металды өңдеу үшін қолданылады. Бұрғылардың қайрау бұрышы 118 градус, сондықтан олар қара металдармен, болатпен, шойынмен және қатты қоламен жұмыс істеуге оңтайлы. Артықшылықтары Беріктік пен сенімділік — жабдық HSS жоғары жылдамдықты болаттан жасалған, ал кесу жиектері 62-65 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Бұрғылардың жылтыратылған корпусы — тегіс бетінің арқасында құрал-саймандар үйкеліске азырақ ұшырайды, ал жоңқалар тиімдірек тартылады. Кері конустық — бағыттаушы бөліктердегі үйкеліс азаяды, бұл бұрғылардың тозуға төзімділігін арттырады. Ойықтардағы таспалар — қосымша кесу сегменті жұмыс тиімділігін арттырады. Қаптамада 10 бұрғы бар — олар үлкен көлемдегі жұмыстарға жетеді. Әмбебаптылық — цилиндрлік біліктердің арқасында бұрғылар кез келген түрдегі бұрғыларға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 85 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.035 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 715-Жылтыратылған металл бұрғылар, HSS, 1,0-10,0 мм "МАТРИЦА" |
| Біліктің диаметрі | 3.2 |
| Ұзындығы | 65 мм |
| Қайрау | 118 град |
| Дәлдік сыныбы | B |
| Пәндер саны | 10 |
| Болат маркасы | Р4М4Х2 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 36 мм |
| Беттік өңдеу түрі | Полированное |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996023694 |
- Бағасы: 461 ₸

