
Металлға арналған бұрғы, 3.5 мм, HSS Co-5%, 2 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрғы Matrix 71417 диаметрі 3,5 мм, HSS Co-5% болаттан жасалған, 2 дана. жиынтықта 135 градус қайрау бұрышы бар, сондықтан легирленген және түсті металдарды бұрғылау үшін қолданылады. Бұрғылардың сапалы орындалуы оларды құрылыс алаңындағы кәсіби міндеттерді шешу үшін пайдалануға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Тозуға және қызып кетуге жоғары төзімділік — бұрғылар профильді тегістеу арқылы жоғары сапалы жоғары жылдамдықты кобальт болаттан жасалған және өзегі үлкейтілген. Көлденең жиек қайрау арқылы жойылады — бұрғылау кезінде көп күш жұмсаудың қажеті жоқ, ал бұрғылау алдын ала бұрғылаусыз жүзеге асырылады. Әмбебап цилиндрлік шанақ — бұрғылардың кез келген үлгілеріне орнатуға болады. Бұрғылардың жылтыратылған беті — пайдалану барысында үйкеліс азаяды және жоңқалардың тиімді шығарылуы қамтамасыз етіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.016 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 715-Жылтыратылған металл бұрғылар, HSS, 1,0-10,0 мм "МАТРИЦА" |
| Біліктің диаметрі | 3.5 |
| Ұзындығы | 70 мм |
| Қайрау | 135 градус |
| Дәлдік сыныбы | A |
| Пәндер саны | 2 |
| Болат маркасы | Р6М5К5 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 39 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | сэндвич |
| Штрих-код | 4044996096124 |
- Бағасы: 541 ₸

