
Металлға арналған бұрғы, 9 мм, HSS, нитридтитанды жабын, цилиндрлік шанақ Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 9 мм Matrix 717900 бұрғы, HSS болаттан жасалған, нитридтитанды жабыны және цилиндрлік иіндісі бар, металда тесіктерді бұрғылауға мүмкіндік береді. 118 градустық қайрау бұрышы қара металдармен, болатпен, шойынмен және қатты қоламен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Жоғары сапалы орындалуының арқасында бұрғылар қарқынды жүктемелермен кәсіби пайдалану үшін жарамды. Артықшылықтары Бұрғы HSS әмбебап жоғары жылдамдықты болаттан жасалған, бұл оның сенімділігін қамтамасыз етеді. Нитридтитанды жабын жабдықты коррозиядан қорғаудың жоғары дәрежесіне және қызып кетуге төзімділікке кепілдік береді. Жылтыратылған бұрғы жоңқаларды жақсырақ бұрады, соның арқасында ол аз қызады. Цилиндрлік саңылау әмбебап болып табылады, сондықтан қондырғы бұрғылардың көптеген түрлеріне сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.045 кг |
| Топ | 717-Нитридтитанмен қапталған HSS матрицалық металл бұрғылары |
| 1 топ | Сверла по металлу |
| 3 топ | 717-0 - Сверла по металлу HSS MATRIX c нитридтитановым покрытием с цилиндрическим хвостовиком |
| Біліктің диаметрі | 9 |
| Ұзындығы | 123 мм |
| Қайрау | 118 град |
| Дәлдік сыныбы | B |
| Пәндер саны | 1 |
| Болат маркасы | Р4М3 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 81 мм |
| Беттік өңдеу түрі | Нитридтитановое |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | сэндвич |
| Штрих-код | 4044996029719 |
- Бағасы: 547 ₸

