
Металлға арналған бұрғы, 8 мм, HSS, нитридтитанды жабын, алты қырлы шанақ Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 8 мм Matrix 717802 металл бұрғысы, нитридтитанды жабыны бар және 6 қырлы шанағы бар HSS болаттан жасалған, кескіш элемент ретінде бұрғыларға орнатылады. Ол қара металда, болатта, шойында және қатты қолада тесіктерді бұрғылауға арналған. Артықшылықтары HSS жоғары жылдамдықты болат бұрғыға қажетті беріктік сипаттамаларын береді. Нитридтитанды жабынның арқасында жабдықтың коррозияға және қызып кетуге, демек, ресурсқа төзімділігі жоғары болады. Алтыбұрышты саңылау бұрғының патронға айналуын болдырмайды. Бұрғы илемдеу әдісімен жасалған, бұл оның соңғы құнын төмендетуге мүмкіндік береді. Жылтыратылған бұрғы үйкеліске азырақ ұшырайды және жоңқаларды жақсырақ бұрады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.035 кг |
| Топ | 717-Нитридтитанмен қапталған HSS матрицалық металл бұрғылары |
| 1 топ | Сверла по металлу |
| 3 топ | 717-2 - Сверла по металлу HSS MATRIX c нитридтитановым покрытием с шестигранным хвостовиком |
| Біліктің диаметрі | 6 |
| Ұзындығы | 117 мм |
| Қайрау | 118 град |
| Дәлдік сыныбы | B |
| Пәндер саны | 1 |
| Болат маркасы | Р4М3 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 75 мм |
| Беттік өңдеу түрі | Нитридтитановое |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | сэндвич |
| Штрих-код | 4044996029894 |
- Бағасы: 501 ₸

