
Металға арналған спиральді бұрғы, 6 x 93 мм, Р6М5 Барс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
P6M5, 6 x 93 мм болаттан жасалған Барс 71818 металлға арналған бұралмалы бұрғы, қайрау бұрышы 135 градус және легирленген және түсті металдарда — алюминий, жұмсақ қола, титан, мыс, жезде саңылауларды алу үшін қолданылады. А дәлдік класына ие, бұл орындалатын жұмыстардың сапасын арттырады. Бұрғы материалы — жабдықтың қызып кетуіне және динамикалық жүктемелерге төзімділігін қамтамасыз ететін қаттылығы 58-62 HRC жоғары сапалы жоғары жылдамдықты болат. Бұрғы монтаждау-құрастыру жұмыстарын орындау үшін қажет.Артықшылықтары Кесетін жиектер қайрауды ұзақ уақыт сақтайды, сондықтан бұрғы жоғары өнімділік ресурсына ие.Қайралған көлденең жиек осьтік жүктемені азайтады және бұрғылауды жеңілдетеді.Тегістелген профильдің және жабдықтың геометриясын дәл сақтаудың арқасында бұрғылау уақыты қысқарады.Бұрғының беті жылтыратылған, бұл тесік қабырғаларына үйкелісті азайтады және жоңқалардың шығуын жақсартады.Жоңқаларды біркелкі алып тастау бұрғының қызуын азайтады және оның өнімділігін арттырады.Бұрғыда патрондардың барлық түрлерімен үйлесімді цилиндрлік саңылау бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 7 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 51 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.024 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 718-Сверла по металлу "БАРС" , "GROSS" |
| Біліктің диаметрі | 6 |
| Ұзындығы | 93 мм |
| Қайрау | 135 градус |
| Дәлдік сыныбы | A |
| Өңдеу материалы | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 57 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996097961 |
- Бағасы: 666 ₸

