
Металға арналған спиральді бұрғы, 6,7 x 102 мм, Р9М3, Барыстың көп қырлы қайрауы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
P9M3, 6,7 x 102 мм болаттан жасалған, көп қырлы қайрауы бар Барс 71873 металына арналған бұралмалы бұрғы легирленген болаттар мен түсті металдарда саңылауларды жасауға арналған. Көп қырлы қайрау ең аз саңылаусыз таза және тегіс тесіктерді алуға мүмкіндік береді, ал дәлдік дәрежесі жұмыстың сапасын арттырады. Бұрғы өндірістік және тұрмыстық мақсаттарда қолданылады.Артықшылықтарыбұрғы қыздыру және динамикалық жүктемелер нәтижесінде деформацияға төзімділіктің жоғарылауымен сипатталады, өйткені. құрамында вольфрам мөлшері жоғары P9M3 жоғары жылдамдықты болаттан жасалған.Жабдықтың жұмысқа қабілеттілігі жоғары ресурсқа ие, өйткені оның кесу жиектері қайрауды ұзақ уақыт сақтайды.Бұрғылаудың дәл геометриясын және жоңқалардың жақсартылған сымын тегістелген профиль қамтамасыз етеді.Бұрғылаудың тесік қабырғаларына үйкелісін азайтатын жылтыратылған беттің арқасында қызып кету ықтималдығы азаяды.Беті коррозиядан сенімді қорғалған, сонымен қатар азотталған жабынның арқасында ерекше сыртқы түрі бар.Бұрғы патронға мықтап бекітіледі және оның ішінде айналмайды, өйткені оның үш қырлы иіндісі бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| сағақтың түрі | Үш қырлы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 8 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 51 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.025 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 718-Сверла по металлу "БАРС" , "GROSS" |
| Біліктің диаметрі | 6.7 |
| Ұзындығы | 101 мм |
| Қайрау | 135 градус |
| Дәлдік сыныбы | A |
| Өңдеу материалы | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 63 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996098012 |
- Бағасы: 944 ₸

