
Металлға арналған бұрғы, 20 мм, жылтыратылған, HSS, 5 дана, цилиндрлік шанақ Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 20 мм жылтыратылған Matrix 72099 бұрғы, HSS болаттан жасалған, цилиндрлік сапты, 5 дана. жиынтықта металл бойынша бұрғылау жұмыстарын жүзеге асыру кезінде кең қолданыс табады. Бұрғылау қондырғысының 118 градус қайрау бұрышы бар, бұл оны қара металмен, болатпен, шойынмен және қатты қоламен жұмыс істеу үшін оңтайлы етеді. Бұрғылардың артықшылықтары жоғары жылдамдықты болаттан жасалған, бұл олардың сенімділігі мен беріктігінің кепілі болып табылады. Жылтыратылған профиль жоңқаларды тиімдірек шығаруға ықпал етеді. Бұрғылардың конструкциясы кері конустыққа ие, соның арқасында бағыттаушы бөліктерге үйкеліс азаяды. Жұмыстың тиімділігі қосымша кесу сегменті болып табылатын ойықтардағы таспалардың арқасында жақсарады. Прокатталған дайындау әдісі жабдықтың құнын төмендетуге мүмкіндік береді. Бұрғылар бір бірлік үшін соңғы бағаны төмендету үшін 5 қаптамадан жеткізіледі. Әмбебап цилиндрлік саңылау бұрғыларды кез келген бұрғымен пайдалануға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.423 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 720-Сверла по металлу полированные HSS 10,1-20,0мм, " MATRIX" |
| Біліктің диаметрі | 13 |
| Ұзындығы | 205 мм |
| Қайрау | 118 град |
| Дәлдік сыныбы | B |
| Пәндер саны | 5 |
| Болат маркасы | Р4М4Х2 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 140 мм |
| Беттік өңдеу түрі | Полированное |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996024479 |
- Бағасы: 10 834 ₸

