
Өнеркәсіптік Ø125мм 1100 Вт жылдамдықты реттейтін INGCO бұрыштық тегістеу машинасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кіріс қуаты: 1100 Вт
Бос жүріс жылдамдығы: 5000-12000 айн/мин
Реттелетін айналу жылдамдығы
Дискінің диаметрі: 125 мм
Шпиндельді жіп: M14
Көмекші тұтқасы бар 1 дана.
Диск жиынтыққа кірмейді
Түрлі-түсті қорапқа салынған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Мин айналымдар саны | 5000 айн/мин |
| Бренд | INGCO |
| Диск кептеліп қалған кезде шпиндельді құлыптау | Жоқ |
| Жылдам қысатын гайка SDS | Жоқ |
| Қуат түймесінің түрі | басу |
| Шаңсорғышқа қосылу мүмкіндігі | Жоқ |
| Дискінің диаметрі | 125 мм |
| Диск жиынтықта | Жоқ |
| Абайсызда іске қосудан қорғау | Жоқ |
| Шаңды кетіруге арналған қаптама | Жоқ |
| Тұтқаның орналасу саны | 2 |
| Қуаты, Вт | 1100 Вт |
| Діріл тұтқасының болуы | Жоқ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Біртіндеп іске қосу | Жоқ |
| Сумен жабдықтау | Жоқ |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Жоқ |
| Дискінің қону диаметрі | 22.2 мм мм |
| Қаптаманың жағдайын құралсыз реттеу | Жоқ |
| Шпиндельді жіп | М14 |
| Суперфланец | Жоқ |
| Қозғалтқыш түрі | қылқалам |
| Қаптама | Қорап |
| Айналымдар саны | 5000-12000 айн/мин |
| Электр. айналымдарды реттеу | Иә |
- Бағасы: 22 600 ₸

