
Металлға арналған бұрғы, 2.4 мм, жоғары жылдамдықты болат, 10 дана, Сибртех цилиндрлік шанағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 72224 металлға арналған жоғары жылдамдықты болаттан жасалған бұрғы, цилиндрлік сапты, 10 дана. қаптамада, 118 градус қайрау бұрышы бар және түсті және ауыр металдарда диаметрі 2,4 мм тесіктерді алу үшін қолданылады. Құрал кәсіби және тұрмыстық мақсаттарда қолданылады.Артықшылықтарыбұрғы жоғары жылдамдықты болаттан жасалған, сондықтан динамикалық жүктемелерге төтеп бере алады және ыстыққа төзімді.Әмбебап цилиндрлік шанақ патрондардың барлық түрлерімен үйлесімді.10 бұрғыдан тұратын үнемді қаптама 1 бұрғылау қондырғысының құнын төмендетуге мүмкіндік береді.Сәтті өткізілген тестілеу бұйымның техникалық талаптарға сәйкестігін растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 80 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 35 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.019 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 722-Сверла по металлу "СИБРТЕХ" с цилиндрическим хвостовиком |
| Біліктің диаметрі | 2.4 |
| Ұзындығы | 57 мм |
| Қайрау | 118 град |
| Дәлдік сыныбы | B |
| Пәндер саны | 10 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 24 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996095714 |
- Бағасы: 272 ₸

