
INGCO Металлға арналған кескіш диск және INOX 125x1.0x22.2 түзу
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
125 мм (5")*1,0 мм (3/64")*22,2 мм (7/8")
Жазық орталық
Металлға және inox-қа арналған кескіш диск
Заттаңба бойынша оралған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | INGCO |
| Дискінің диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана |
| Мақсаты | металл және INOX бойынша |
| Дискінің қону диаметрі | 22.2 мм мм |
| Диск түрі | кесу |
| Қалыңдық | 1 мм |
| Нысан | тікелей |
- Бағасы: 216 ₸

