
Өнеркәсіптік 125х10х1,4х22,2 мм ультра жұқа гауһар тасты INGCO дискі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
125 (5") X22,2 мм
Пышақтың биіктігі 10 мм
Пышақтың қалыңдығы 1,4 мм
Матрицаның қалыңдығы 0,8 мм
Материал: 75Cr1
Ернемектік пластинамен
Қос блистерге салынған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | INGCO |
| Диск түрі | турбо |
| Алмаз қабатының биіктігі | 10 мм |
| Дискінің диаметрі | 125 мм |
| Дискінің қону диаметрі | 22.2 мм мм |
| Түрі | Әмбебап |
| Диск түрі | алмас |
| Қалыңдық | 1.4 мм |
- Бағасы: 2 800 ₸

