
INGCO өнеркәсіптік ультра жұқа гауһар дискі 180х8х1,2х22,2 мм
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
180 (7")X22,2 мм
Пышақтың ені: 8 мм
Металл негізінің қалыңдығы: 1,2 мм
Әмбебап пайдалану: керамика, плитка, мәрмәр, кірпіш
Шыныланған кірпіш (нано шыны) үшін пайдалануға тыйым салынады
Ернемектік пластинамен
Қос блистерге салынған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | INGCO |
| Диск түрі | сегменттелген |
| Алмаз қабатының биіктігі | 8 мм |
| Дискінің диаметрі | 180 мм |
| Дискінің қону диаметрі | 22.2 мм мм |
| Түрі | керамика, плитка, мәрмәр, тас бойынша |
| Диск түрі | алмас |
| Қалыңдық | 1.2 мм |
- Бағасы: 5 500 ₸

