
INGCO өнеркәсіптік 230х8х1,6х22,2 мм ультра жұқа гауһар дискі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
230 (9")X22,2 мм
Пышақтың ені: 8 мм
Металл негізінің қалыңдығы: 1,6 мм
Әмбебап пайдалану: керамика, плитка, мәрмәр, кірпіш
Шынылау үшін кірпішті (нано шыны) пайдалануға тыйым салынады
Ернемектік пластинамен
Қос блистерге салынған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | INGCO |
| Диск түрі | сегменттелген |
| Алмаз қабатының биіктігі | 8 мм |
| Дискінің диаметрі | 230 мм |
| Дискінің қону диаметрі | 22.2 мм мм |
| Түрі | керамика, плитка, мәрмәр, тас бойынша |
| Диск түрі | алмас |
| Қалыңдық | 1.6 мм |
- Бағасы: 11 000 ₸

