
Металлға арналған бұрғы, 8.5 мм, жоғары жылдамдықты болат, 5 дана, Сибртех цилиндрлік шанағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 722855 жоғары жылдамдықты болаттан жасалған металл бұрғы, цилиндрлік сапты, 5 дана. қаптамада, қайрау бұрышы 118 градус және түсті және ауыр металдарда диаметрі 8,5 мм саңылауларды алу үшін қолданылады. Құрал кәсіби және тұрмыстық мақсаттарда қолданылады.Артықшылықтарыбұрғы жоғары жылдамдықты болаттан жасалған, сондықтан динамикалық жүктемелерге төтеп бере алады және ыстыққа төзімді.Әмбебап цилиндрлік шанақ патрондардың барлық түрлерімен үйлесімді.5 бұрғыдан тұратын үнемді қаптама 1 бұрғылау қондырғысының құнын төмендетуге мүмкіндік береді.Сәтті өткізілген тестілеу бұйымның техникалық талаптарға сәйкестігін растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.167 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 722-Сверла по металлу "СИБРТЕХ" с цилиндрическим хвостовиком |
| Біліктің диаметрі | 8.5 |
| Ұзындығы | 117 мм |
| Қайрау | 118 град |
| Дәлдік сыныбы | B |
| Пәндер саны | 5 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 75 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996097213 |
- Бағасы: 950 ₸

