
Металға арналған нитридтитанды бұрғылар жинағы, 3-4-5-6-8 мм, HSS, 5 дана, пластик қорап, цилиндрлік саңылау
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Нитридтитанды бұрғылар жинағы Matrix 72383, 5 дана. цилиндрлік сапты HSS болаттан жасалған, пластик қорапта, металда диаметрі 3-4-5-6-8 мм тесіктерді алу үшін қолданылады. Ең көп таралған өлшемдегі жабдық көптеген мәселелерді шешуге мүмкіндік береді, сондықтан жаңадан бастағандар мен тәжірибелі шеберлер үшін пайдалы болады.Артықшылықтарысапалы орындау — жинақ HSS жоғары жылдамдықты болаттан жасалған.Нитридтитанды жабын — жабдық коррозияға және тозуға жоғары төзімділікпен сипатталады.Әмбебаптылық — цилиндрлік саңылау бұрғылардың кез келген түріне бұрғыларды орнатуға мүмкіндік береді.Аспалы пластик қорап — тасымалдауға және сақтауға ыңғайлы жинақ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 17 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 57 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 723-Металға арналған бұрғылар жиынтығы |
| Диаметрі | 3 мм, 4 мм, 5 мм, 6 мм, 8 мм |
| Пәндер саны | 5 |
| Болат маркасы | Р4М4Х2 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Беттік өңдеу түрі | Нитридтитановое |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
| Штрих-код | 4044996026213 |
- Бағасы: 1 217 ₸

