
Металлға арналған бұрғылар жинағы, 1,5-6,5 мм, (0,5 мм арқылы), 13 дана, пластик қорап, цилиндрлік саңылау
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 723455 жиынтығына диаметрі 1,5-тен 6,5 мм-ге дейін (0,5 мм-ден кейін) металға арналған, HSS болаттан жасалған, цилиндрлік білігі бар, пластикалық қорапқа салынған 13 бұрғы кіреді. Олар металл дайындамалардағы тесіктерді бұрғылауға арналған. Жиынтықта үйде, саяжайда немесе гаражда пайдалы болатын ең танымал өлшемдегі бұрғылар бар.Артықшылықтарытөзімділік — бұрғылар динамикалық жүктемелер мен қыздыру нәтижесінде деформацияларға төзімді жоғары жылдамдықты болаттан жасалған.Әмбебаптылық — цилиндрлік саңылаулары бар бұрғыларды патрондардың барлық түрлеріне орнатуға болады.Ыңғайлы сақтау және тасымалдау — жинақ пластик қорапта жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.11 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 723-Металға арналған бұрғылар жиынтығы |
| Пәндер саны | 13 |
| Максималды диаметрі | 6.5 мм |
| Өңдеу материалы | металл |
| Минималды диаметр | 1.5 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
| Штрих-код | 4044996064871 |
- Бағасы: 410 ₸

