
Металға арналған бұрғылар жинағы, 1-10 мм (0,5 мм арқылы), 19 дана, Р6М5, прокат, цилиндрлік штанга Барс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барс 72372 металл бұрғыларының жинағы диаметрі 1-10 мм (0,5 мм арқылы) P6M5 илектелген болаттан жасалған, цилиндрлік сапты, пластик қораптағы 19 жабдықты қамтиды және металл мен қатты пластикте тесіктерді бұрғылауға арналған. Жиынтықта бұрғылау қашаулары ең сұранысқа ие өлшемдері, олар слесарлық шеберханада, жөндеу кезінде, сондай-ақ үйде, гаражда немесе саяжайда пайдалы болады.Артықшылықтарыбұрғылар вольфрам және молибденмен легирленген жоғары жылдамдықты болаттан жасалған, сондықтан динамикалық кернеулер мен жоғары температура әсерінен сынуға төзімді.Кесу жиектері айқындығын ұзақ уақыт сақтайды, бұл құрал-саймандардың жоғары тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді.Бұрғылардың цилиндрлік біліктері патрондардың барлық түрлерімен үйлесімді.Жинақ сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы, соққыға төзімді пластик қаптамада жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 38 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 147 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 87 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.425 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 723-Металға арналған бұрғылар жиынтығы |
| Пәндер саны | 19 |
| Максималды диаметрі | 10 мм |
| Өңдеу материалы | металл |
| Минималды диаметр | 1 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
| Штрих-код | 4044996071145 |
- Бағасы: 9 776 ₸

