
Металға арналған бұрғылар жинағы, 1-10 мм (0.5 мм арқылы), 19 дана, Р6М5, көп қырлы қайрау, бокс Барс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барс 72378 жинағы диаметрі 1-10 мм (0,5 мм арқылы), P6M5 болаттан жасалған, көп қырлы қайрауы бар, қораптағы металға арналған 19 бұрғылауды қамтиды және металл дайындамалардағы тесіктерді бұрғылау үшін қолданылады. Жабдықтар тегістеу әдісімен жасалған, бұл жұмыстың жоғары дәлдігін қамтамасыз етеді. Жинақ слесарлық жұмыстар кезінде пайдалы болады, сонымен қатар үйде, саяжайда немесе гаражда пайдалы болады.Артықшылықтарыжоғары сапалы жоғары жылдамдықты болат — вольфраммен және молибденмен легирлеу жабдықтың қызып кетуге және динамикалық жүктемелерге төзімділігін арттырады.Қаттылық 59-62 HRC — бұрғылар қайрауды ұзақ уақыт ұстайды, бұл олардың жоғары ресурсын қамтамасыз етеді.Көп қырлы қайрау — бұрғылар оңай бұрғыланады, саңылаулардың пайда болуы барынша азайтылады.Үш қырлы танг — бұрғылар патронға мықтап бекітіледі және айналмайды.Пластикалық бокс — жинақ сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 37 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 147 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 87 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.46 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 723-Металға арналған бұрғылар жиынтығы |
| Пәндер саны | 19 |
| Максималды диаметрі | 10 мм |
| Өңдеу материалы | металл |
| Минималды диаметр | 1 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
| Штрих-код | 4044996071169 |
- Бағасы: 14 819 ₸

