
INGCO Өздігінен жүрмейтін электрлі көгал шапқыш 1600 Вт 38 см
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кіріс қуаты: 1600 Вт
Бос жүріс жылдамдығы: 3500 айн/мин
Көмір щеткасының қозғалтқышы
Кесу ені: 380 мм
Кесу биіктігі: 28/48/68 мм
Шөп жәшігінің көлемі: 45 л
Ұзындығы 0,35 м қуат кабелімен
Түрлі-түсті қорапқа салынған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Асинхронды қозғалтқыш | Жоқ |
| Бренд | INGCO |
| Үлкен артқы дөңгелектер | Жоқ |
| Шабу биіктігі max | 68 мм |
| Шабу биіктігі min | 28 мм |
| Биіктікті реттеу режимдерінің саны | 3 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Қуаты, Вт | 1600 Вт |
| Мульчирование | Иә |
| Шөп жинағыштың көлемі | 45 л л |
| Биіктікті реттеу | орталық |
| Өздігінен жүретін | Жоқ |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Қаламның түрі | реттелетін, жиналмалы |
| Шөп жинағыштың түрі | Қатты |
| Шөп жинағыш | Иә |
| Шабу ені | 38 см мм |
| Қылқаламды қозғалтқыш | Иә |
- Бағасы: 47 000 ₸

