
Металлға арналған бұрғылар жинағы, 2-8 мм (0,5 мм арқылы), HSS, 13 дана, металл қорап, цилиндрлік саңылау
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрғылау жинағы Matrix 72387 болаттан жасалған HSS цилиндрлік сапты, 13 дана. диаметрі 2-8 мм (0,5 мм-ден кейін), металл қорапта, металл және қатты пластиктен тесіктер жасау үшін шеберлерге пайдалы. Сапалы орындау қарқынды жүктемелері бар жабдықты пайдалануға мүмкіндік береді.Артықшылықтарыбұрғылар жасалған жоғары жылдамдықты HSS болаты олардың сапасының кепілі болып табылады.Жылтыратылған беті пайдалану кезінде бұрғылардың үйкеліс коэффициентін азайтуға мүмкіндік береді, бұл олардың қызмет ету мерзіміне оң әсер етеді.Бұрғыларда бұрғылардың көптеген түрлеріне сәйкес келетін әмбебап цилиндрлік біліктер бар.Жинақ металл қорапқа салынған, сондықтан тасымалдау және сақтау кезінде жоғалмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 31 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 126 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.4 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 723-Металға арналған бұрғылар жиынтығы |
| Диаметрі | 2 мм, 2.5 мм, 3 мм, 3.5 мм, 4 мм, 4.5 мм, 5 мм, 5.5 мм, 6 мм, 6.5 мм, 7 мм, 7.5 мм, 8 мм |
| Дәлдік сыныбы | B |
| Пәндер саны | 13 |
| Болат маркасы | Р4М4Х2 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Беттік өңдеу түрі | Полированное |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Металл қорап |
| Штрих-код | 4044996024622 |
- Бағасы: 2 859 ₸

