
Металлға арналған бұрғылар жинағы, 2-8 мм, (0,5 мм арқылы), HSS, 13 дана, Спарта цилиндрлік шұңқыры
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 723355 жиынтығына диаметрі 2-ден 8 мм-ге дейін (0,5 мм-ден кейін), HSS болаттан жасалған, цилиндрлік білігі бар металға арналған 13 бұрғы кіреді. Олар металл дайындамалардағы тесіктерді бұрғылауға арналған. Жиынтықта үйде, саяжайда немесе гаражда пайдалы болатын ең танымал өлшемдегі бұрғылар бар.Артықшылықтарытөзімділік — бұрғылар динамикалық жүктемелер мен қыздыру нәтижесінде деформацияларға төзімді жоғары жылдамдықты болаттан жасалған.Әмбебаптылық — цилиндрлік саңылаулары бар бұрғыларды патрондардың барлық түрлеріне орнатуға болады.Ыңғайлы сақтау және тасымалдау — жинақ пластик қорапта жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.217 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 723-Металға арналған бұрғылар жиынтығы |
| Пәндер саны | 13 |
| Максималды диаметрі | 8 мм |
| Өңдеу материалы | металл |
| Минималды диаметр | 2 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
| Штрих-код | 4044996071237 |
- Бағасы: 1 618 ₸

