
Металлға арналған бұрғылар жинағы, 3-10 мм, (1 мм арқылы), HSS, 8 дана, Спарта цилиндрлік шанағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 723205 жиынтығына диаметрі 3-тен 10 мм-ге дейін (1 мм-ден кейін), HSS болаттан жасалған, цилиндрлік білігі бар металға арналған 8 бұрғы кіреді. Олар металл дайындамалардағы тесіктерді бұрғылауға арналған. Жиынтықта үйде, саяжайда немесе гаражда пайдалы болатын ең танымал өлшемдегі бұрғылар бар.Артықшылықтарытөзімділік — бұрғылар динамикалық жүктемелер мен қыздыру нәтижесінде деформацияларға төзімді жоғары жылдамдықты болаттан жасалған.Әмбебаптылық — цилиндрлік саңылаулары бар бұрғыларды патрондардың барлық түрлеріне орнатуға болады.Ыңғайлы сақтау және тасымалдау — жинақ пластик қорапта жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.22 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 723-Металға арналған бұрғылар жиынтығы |
| Пәндер саны | 8 |
| Максималды диаметрі | 10 мм |
| Өңдеу материалы | металл |
| Минималды диаметр | 3 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
| Штрих-код | 4044996071244 |
- Бағасы: 1 536 ₸

