
Тәж Биметалл, 41 мм матрица
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix BIMETAL 72441, 41 мм қашау, — бұрғыларға, перфораторларға немесе стационарлық станоктарға орнатылатын кескіш құрал. Қара және түсті металдарды, пластмассаларды және басқа материалдарды жылдам бұрғылау үшін қолданылады. Тәждің көмегімен электр монтаждау жұмыстары мен коммуникацияларды төсеу кезінде үлкен диаметрлі тесіктерді алуға болады. Артықшылықтары Тәждің жоғары ресурсы мен беріктігі жоғары сапалы өндіріс материалдарымен қамтамасыз етіледі: корпус көміртекті болаттан, ал жұмыс бөлігі жоғары жылдамдықты болаттан жасалған. Тістер электрмен дәнекерленген, бұл бүкіл құрылымның сенімділігін қамтамасыз етеді. Тәж шанақсыз жеткізіледі, оған алтыбұрышты немесе SDS PLUS профилі бар дұрысын таңдауға болады: Matrix 72490, 72492, 72494, 72496.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 47 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 53 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 77 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.091 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 724-Металға арналған қашаулар |
| Диаметрі | 41 мм |
| Бұрғылаудың максималды тереңдігі | 39.2 мм |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл, пластик |
| Тәжді біріктіру | 5/8" 18UNF |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996022529 |
- Бағасы: 1 456 ₸

