
30 мм-ге дейінгі матрицалық биметалл тәждеріне арналған алтыбұрышты білік
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 72494 алтыбұрышты шанағы диаметрі 14-30 мм BIMETAL 72414-72430 желісінің тәждерімен бірге қолданылады. Бағыттаушы бұрғының көмегімен алдын ала бұрғылау жүзеге асырылады, соның арқасында жұмыстың дәлдігі артады. Шанақ жаңадан бастаған шеберлерге де, кәсіпқойларға да қашаулармен бұрғылау жұмыстарын жеңілдету үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Жоғары жылдамдық және сапалы жұмыс — бұрғы жоғары жылдамдықты болаттан жасалған. Алтыбұрышты шанақ — құрал перфоратор патронына оңай және сенімді бекітіледі. Тәждегі сенімді бекіту — шанақ шеттерінде екі тірекпен жабдықталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 23 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 102 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.11 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 724-Металға арналған қашаулар |
| Шанақтың ұзындығы | 80 мм |
| Ерекшеліктері | орталықтандырушы бұрғы жиынтықта |
| Тәждердің қолайлы түрі | 30 мм-ге дейін |
| Тәжді біріктіру | М16 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996022635 |
- Бағасы: 832 ₸

