
30 мм матрицаға дейінгі биметалдық тәждерге арналған SDS Plus шанағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
SDS PLUS Matrix 72490 шанағы өлшемі 14-30 мм болатын BIMETAL 72414-72430 тәждеріне арналған. Бұрғылау жұмыстарын жеңілдету үшін кәсіби және жеке шеберлерге пайдалы. Жұмыстың дәлдігі үшін бағыттаушы бұрғымен алдын ала тесік жасауға болады. Артықшылықтары Бұрғы жоғары жылдамдықты болаттан жасалған, соның арқасында жұмыстың жоғары жылдамдығы мен сапасы қамтамасыз етіледі. SDS PLUS шанағының арқасында құрал балғамен бұрғылау патронына оңай және сенімді түрде бекітіледі. Шанақ шеттерінде екі тірекпен жабдықталған, сондықтан ол тәжге мықтап бекітіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 232 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 103 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.125 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 724-Металға арналған қашаулар |
| Шанақтың ұзындығы | 80 мм |
| Ерекшеліктері | орталықтандырушы бұрғы жиынтықта |
| Тәждердің қолайлы түрі | 30 мм-ге дейін |
| Тәжді біріктіру | М16 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Штрих-код | 4044996022611 |
- Бағасы: 891 ₸

