
Қырғыш, 100 мм, бекітілген жүзі, ұзартылған металл резеңкеленген тұтқасы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзартылған металл резеңкеленген тұтқасы бар, ені 100 мм бекітілген жүзі бар Matrix 79550 қырғышы бояу мен тұсқағазды, артық монтаж көбігін, жапсырмаларды және сағызды беттерден тиімді түрде кетіреді. Ол екі жақты пышақтың өткір жағының арқасында бұл тапсырмаларды сәтті орындайды. Пышақтың доғал жағы шпаклевканы, цементті, құрылыс қоспаларының қалдықтарын кетіру үшін қолданылады. Кенепті ауыстыру мүмкіндігі қарастырылған, сондықтан қырғыш ұзақ уақыт қызмет етеді. Құрал әрлеу жұмыстары кезінде пайдалы болады, күнделікті өмірде де пайдалы болады.Артықшылықтарыжоғары ресурс — пышақ берік көміртекті болаттан жасалған.Сенімді конструкция — жүзі корпуста мықтап бекітілген.Сынуға төзімділік — қырғыштың сабы металдан жасалған.Қауіпсіздік — сақтау және тасымалдау уақытында қырғыштың кесу жиегі қорғаныш пластик қақпақпен жабылады.Жұмыстың ыңғайлылығы — резеңкеленген тұтқаның бедерлі беті бар және қолға ыңғайлы орналасады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 305 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 113 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.17 кг |
| Топ | Қырғыштар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 795-Қырғыштар |
| Тұтқаның материалы | металлическая обрезиненная |
| Жүздің түрі | фиксированное |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Пышақтың ені | 100 мм |
| Штрих-код | 4044996021690 |
- Бағасы: 2 266 ₸

