
Қырғыш, 250 мм, Matrix вольфрам-карбидті бүркумен кафель бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 79560 ұзындығы 250 мм, вольфрам-карбидпен қапталған плитка қырғышы плиткалар арасындағы түйіспелерді тегістеу, тығыздағыш пен силиконды кетіру/тегістеу, тұсқағазды және ескі бояуды кетіру үшін қолданылады. Жеке және кәсіби шеберлерге кафель, шыны және керамикамен жұмыс істеу кезінде қажет болады.Артықшылықтарыпластикалық корпус жоғары тығыздықпен сипатталады және ұзақ уақытқа созылады.Кесу бөлігі корпусқа тартылады, сондықтан пайдаланушы кездейсоқ кесулерден қорғалған.Вольфрам-карбидпен қапталған көміртекті болаттан жасалған қалақ механикалық кернеулерге беріктігі мен төзімділігін арттырды.Бұрыштық қырғыш жету қиын жерлерде жұмыс істеуге ыңғайлы.Бедерлі пластикалық тұтқа сырғып кетпестен сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.Екі бекіткіш бұранда металл жүздің сенімді бекітілуіне кепілдік береді.Тұтқадағы тесік қырғышты ілулі күйде сақтауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.122 кг |
| Топ | Қырғыштар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 795-Қырғыштар |
| Пышақтар саны | 2 |
| Корпус материалы | ABS-пластик |
| Пышақ материалы | көміртекті болат 45 |
| Өңдеу материалы | тақта |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996028002 |
- Бағасы: 1 230 ₸

