
Қырғыш, 51 мм, Спарта бекітілген жүзі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ені 51 мм бекітілген жүзі бар Спарта 795405 қырғышы — шыныдан, керамикадан және басқа тегіс беттерден ластаушы заттарды, бояулар мен лактардың қалдықтарын және құрылыс қоспаларын кетіруге арналған құрылғы. Ол жөндеу және әрлеу жұмыстарында, сондай-ақ күнделікті өмірде қолданылады. Қырғыштың пластик тығыны бар, сондықтан оны сақтауға және тасымалдауға қауіпсіз.Артықшылықтарыжапырақ көміртекті болаттан жасалғандықтан беріктігімен ерекшеленеді.Қырғыш ұзаққа созылады, себебі тозған кескіш пышақты ауыстыруға болады.Құрал ауыр пайдалануға төтеп бере алады, өйткені пышақ берік корпуста мықтап бекітілген.Бедерлі беті бар ыңғайлы тұтқа сенімді ұстауды қамтамасыз етеді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Габариттер | |
| жүздің ені | 51 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.046 кг |
| Топ | Қырғыштар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 795-Қырғыштар |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Жүздің түрі | фиксированное |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996100210 |
- Бағасы: 258 ₸

