
Тот баспайтын болаттан жасалған құбырларды кесуге арналған 78703, 78704, 6,2 x 4,8 x 18 мм бұйымдарға арналған құбыр кескіш кескіш ролик және
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
6,2 x 4,8 x 18 мм өлшемді Gross 78709 кескіш ролик Gross 78703 және 78404 құбыр кескіштеріне арналған және тот баспайтын болаттан және түсті металдардан жасалған құбырларды кесуге қабілетті. Құбыр жүйелерін төсеу кезінде шеберлерге негізгі немесе қосалқы кескіш элемент ретінде пайдалы болады.Артықшылықтарыаролик жоғары сапалы жоғары жылдамдықты болаттан жасалған, ол оның беріктігі мен сенімділігінің кепілі болып табылады.Роликтің беріктік сипаттамалары және таза кесіндіні алу 59 HRC жоғары қаттылыққа дейін шынықтыруды қамтамасыз етеді.Көпіршік қаптамасы бар құралды стендке ыңғайлы орналастыруға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.008 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 10 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | GROSS |
| Сыртқы диаметрі | 18 мм |
| Топ | Труборезы |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 787-Құбыр кескіштер |
| Тесік диаметрі | 4.8 мм |
| Мақсаты | для трубореза |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 6.2 мм |
| Штрих-код | 4044996085821 |
- Бағасы: 2 458 ₸

