
Кесетін элемент, артикольдерге арналған құбыр кескіш ролик 78705, 78706, 4,5 х 3 х 16 мм, түрлі-түсті құбырларды кесуге арналған
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 4,5 x 3 x 16 мм болатын Gross 78708 кескіш элементі (ролик) түсті металдардан жасалған құбырларды кесуге арналған Gross 78705 және 78706 құбыр кескіштеріне орнатылады. Шеберлерге негізгі немесе қосалқы кескіш элемент ретінде пайдалы.Артықшылықтарыаролик жоғары сапалы жапондық SUJ-2 болатынан жасалған, яғни ол ұзақ уақыт қызмет етеді.Кескіш элемент 52 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, бұл жоғары беріктік сипаттамаларын қамтамасыз етеді және дәл кесуге қол жеткізуге мүмкіндік береді.Құрал қауіпсіз сақтау және стендте ілу үшін блистерге салынған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.008 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 10 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | GROSS |
| Сыртқы диаметрі | 16 мм |
| Топ | Труборезы |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 787-Құбыр кескіштер |
| Тесік диаметрі | 3 мм |
| Мақсаты | для трубореза |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 4.5 мм |
| Штрих-код | 4044996085838 |
- Бағасы: 578 ₸

