
Құбыр кескішке арналған ролик, 25-75 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 787165 құбыр кескішіне арналған ролик диаметрі 25-75 мм құбырларды кесуге көмектеседі. Оның көмегімен кесілген жер ұқыпты және дәл болып шығады, бұл қосылымның сенімділігін арттырады. Құбыр жүйелерін төсеу кезінде қолданылады.Артықшылықтарыаролик жұмыстың жоғары жылдамдығын қамтамасыз етеді, себебі ол жоғары сапалы жапондық SUJ-2 (100Cr6) болаттан жасалған.Кескіш элемент 52 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан ол жоғары беріктікпен сипатталады.Мырышпен қапталған фосфатталған жабын дөңгелек кескішті коррозиядан қорғайды және оның тозуға төзімділігін арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.062 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 40 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Сыртқы диаметрі | 42 мм |
| Топ | Труборезы |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 787-Құбыр кескіштер |
| Тесік диаметрі | 10 мм |
| Болат маркасы | 100Cr6 |
| Мақсаты | для трубореза |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 28 мм |
| Штрих-код | 4044996095653 |
- Бағасы: 1 604 ₸

