
Құбыр кескіш, 25-75 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құбыр кескіш Сибртех 78715 диаметрі 25-75 мм құбырларды кесуге жарамды. Құбыр жүйелерін төсеу кезінде қарапайым жұмыстарға арналған. Түсті және шыңдалмаған қара металдардан жасалған құбырлармен жұмыс істегенде қолданылады.АртықшылықтарыАспаптық легирленген болаттан жасалған құрылғының беті жоғары ресурсқа ие.Құбыр кескіштің құрылымдық беріктігіне металл корпус арқылы қол жеткізіледі.Т-тәрізді тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және қолданылатын күшті реттеуге мүмкіндік береді.Жеңіл құралды (салмағы небәрі 2,483 кг) далалық жұмыстарға өзіңізбен бірге алып жүруге ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Құбырдың максималды диаметрі | 75 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.483 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 450 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Труборезы |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 787-Құбыр кескіштер |
| Кескіш шығыршықтың болат маркасы | ХВГ |
| Корпус материалы | Металл |
| Кесетін шығыршықтың материалы | инструментальная легированная сталь |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Құбырлардың түрі | трубы из цветных металлов, трубы из незакаленных черных металлов |
| Штрих-код | 4044996096605 |
- Бағасы: 15 112 ₸

