
Қағаз негізіндегі ажарлағыш, P 400, 230 х 280 мм, 10 дана, суға төзімді Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 230 x 280 мм Matrix 75618 тегістеуіш әрлеу үшін оңтайлы болып табылады. Беткі тегістеу машинасына, сондай-ақ әртүрлі тегістеу құрылғыларына орнатылады немесе қолмен өңдеу үшін қолданылады. Ұсақ түйіршікті электрокорунд Р400 тегіс бетті алу үшін оңтайлы болып табылады. Артықшылықтары Әмбебаптығы — ажарлағыш арналған әр түрлі беттерді өңдеу: ағаш, металл, пластмасса, сыланған, оның ішінде әрлеуге және сырлауға дайындалған. 1-сыныпты алюминий тотығы абразиві — сүйір пішінді қатты дәндер өңдеудің жоғары жылдамдығын қамтамасыз етеді. Тегіс емес беттерді өңдеу мүмкіндігі — қағаз негізі жұқа парақ құрылымымен біріктіріліп, беттің рельефіне жоғары сезімталдықты қамтамасыз етеді. Суға төзімділік — тегістеуіш беттерді құрғақ және дымқыл өңдеу үшін пайдаланылуы мүмкін. Ыңғайлы қаптама — жиынтық 10 данадан тұрады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Ені | 230 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 4 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.151 кг |
| Суға төзімділік | водостойкая |
| Топ | Шкурка шлифовальная в листах |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 756-Суға төзімді табақтардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| Түйіршіктілік | P 400 |
| Негізі | бумажная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996006383 |
- Бағасы: 1 026 ₸

